Eurohypotéka
Volejte
774 187 254
hypoteční specialista
Kalkulačka splátek
Posouzení bonity

Provozní úvěr

Potřebujete překlenout nedostatek peněžních prostředků na Vašem podnikatelském účtu? Chcete disponovat dlouhodobější finanční rezervou pro případ nečekaných provozních výdajů či investic? Rychlé řešení pro Vás je provozní úvěr.

 

Zde můžete kliknout na On-line žádost o podnikatelský úvěr.

 

Co je to provozní úvěr?

Jde o krátkodobý i dlouhodobý úvěr, který je možné získat na financování provozních výdajů, investice do podnikání nebo navýšení prostředků při náhlém nedostatku finančních zdrojů. Způsobem financování je buďto revolvingový úvěr nebo kontokorent na podnikatelském účtu.

Revolvingový úvěr je určen kromě financování provozních výdajů také k nákupu zboží a služeb z obchodního styku podnikatele. Prostředky se na rozdíl od neúčelového provozního úvěru (kontokorent) čerpají na základě přijatých faktur přímo na účet dodavatele.

Kontokorentní úvěr je určen zejména k financování provozních výdajů vyplývajících z Vašeho podnikání. Tento typ úvěru je neúčelový a je součástí Vašeho běžného podnikatelského účtu. Umožňuje Vám opakovaně přečerpat finanční prostředky na účtu až do výše schváleného úvěrového limitu.